Zachráněná fenka z ulice porazila rakovinu a stala se „nejšťastnějším psem na světe“

Kuriozity

Přidal nudo, dne 10. 11. 2016 ,  0x


Seznamte se s Glutou, úžasným křížencem. Její majitel o ní rád říká, že je to nejšťastnější pes na světe. A možná má pravdu, historie této fenky je opravdu pestrá.

Gluta má za sebou neuvěřitelné věci. Chvíli byla pouličním psem, naštěstí jí z ulice adoptoval nynější majitel. Páníček ji našel na Tajlandu, když ještě bydlel na ubytovně.

Z počátku ho nesledovala, nežebrala, ale i přesto se rozhodl, že se o ní postará. „Je hrozně přátelská a spořádaná.“ Jakmile byla Glutě diagnostikována rakovina dělohy, hluboce se to projevilo nejen na fence, ale i na majiteli. Nemoc po pár měsících porazila.

Z fenky je nyní nádherný a bystrý chlupáč, ale především s páníčkem, který by pro ni udělal vše. „Gluta miluje pózování na rozkošně stupidních fotkách a mě to také baví. Její ohromná radost je nakažlivá, nejen kvůli tomu, čemu všemu musela čelit.“

Podívejte se na „trhlé fotky“ sami. ツ


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!