VÝZKUM: Psi mají sny vždy o jejich majitelích

Nezařazené

Přidal amanduel, dne 3. 12. 2016 ,  0x


Vědec z Harvardské univerzity tvrdí, že psi mají své sny výhradně o jejich majitelích. Tato zpráva vyšla asi před týdnem v uznávaném magazínu People. Nyní se můžeme podívat i na reakce páníčků, někteří z nich jsou opravdu velmi dojatí.

Pes je známý jako nejlepší přítel člověka, ale toto zjištění posouvá souznění psa s člověkem na novou úroveň. „Psi jsou s jejich psovodem velmi citově propojeni, vlastně sní o současném stavu, ať už jde o štěstí, radost, páníčkův pach, obličej nebo nejvíce vnímají svou uraženost“, vysvětluje Dr. Deirdre Barrett.

Toto tvrzení mělo na sociální síti Twitter cca 100 000 komentářů. Lidé mj. sdíleli své fotografie s komentáři, kde se podělili s veřejností, že jsou velmi dojatí, když vidí svého psa spát a nemohou přestat brečet…

Můžeme pouze spekulovat, zda Dr. Barrett podloží svá tvrzení všemi potřebnými relevantními důkazy. Nicméně, někteří z nás to již tušili delší dobu, že? ツ

Dle posledního průzkumu vyšlo najevo, že psi vždy sní o svých páníčcích

„Psovi se vlastně zdá o Vašem pachu, tváři, radosti anebo o aktuální naštvanosti“, vysvětluje Dr. Deirdre Barrett

Někteří lidé jsou tímto zjištěním velmi dojatí a nemohou přestat plakat

„Jakmile Sigy usne, prostě nemohu přestat brečet...“

spánek psi


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!