Voda = radost a zábava! ツ

Zábavná videa a obrázky

Přidal dominik, dne 29. 10. 2016 ,  0x


Někteří psi vodu nesnáší (většinou kvůli špatné zkušenosti), některým nevadí. Ale pro většinu z nich znamená voda symbol štěstí, radosti a v neposlední řadě i zábavy. Nevěříte? Tak se podívejte na následující videa. ツ                                      

Na prvním videu je chytrolín, který si sám dokáže pustit kohoutek.Tady se zase štěně zlatého retrívra zvládlo vykoupat svépomocí, i když, tahle schopnost se týká jen vyvolených. Co bych já dal za to, abych svého hafana nemusel do sprchy doslova tlačit...Níže můžete vidět, jak se dva teriéři Jacka Russella zabaví při zavlažování zahrady... Ale páníček z toho moc velkou radost neměl.Tihle dva jezevčíci doslova vybočují, koupání ve vaně se totiž nemohou dočkat, a jen čekají na povolení vstoupit. :-)Abyste se necítili sami v tom, že koupání je dřina a ne vždy se zadaří, podívejte se na následující video.A kdy je vidět tu největší psí radost z vody? Stačí privátní bazének!


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!