Video muže na saních se svým pes Vám zaručeně zlepší den

Zábavná videa a obrázky

Přidal Fronto, dne 19. 03. 2019 ,  0x


Pokud jste nikdy neměli vlastního psa, vlastně si ani nemůžete představit, kolik radosti a dobré nálady vám do života může přinést. Ano, zní to trochu pateticky, ale je to pravda.

Když to zdvojnásobíte i s činností, která vám dělá radost, je to skvělý tip na to, jak trávit volný čas. Může z toho vzniknout i na první pohled běžné video ze sáňkování. Ve reálu ale v každém pejskaři navodí jen ty dobré emoce.

Podívejte se na video„Šli jsme na obvyklou procházku, ale ten den můj syn slavil narozeniny a dostal nové sáně. Než jsem mu je dal, musel jsem je přece otestovat, že? Naštěstí jsem s sebou měl Buddyho, věrného pomocníka. Výsledek můžete vidět na videu.“„Bohužel teď nemám moc času kvůli práci. Po delší době jsem šel venčit psa a po sdílení videa na Youtube mě už vidělo skoro 100 tisíc lidí. Když teď potřebuju nabrat dobrou náladu, video si pustím a hned mám lepší den...“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!