Veterináři musí být geniální!

Zábavná videa a obrázky

Přidal dogg-style, dne 10. 11. 2015 ,  0x


Zamysleli jste se někdy na faktem, že studium veterinární medicíny trvá 6 let? Pokud to porovnáme se studím humánní (alias lidské) medicíny, studium je naprosto stejně dlouhé! Možná si říkáte, že přeci lidi jsou důležitější, proč je srovnávat se zvířaty. To je možná do jisté míry pravda, ale jak může být veterinář schopný všemu rozumět natolik, aby byl schopné druhy zvířat léčit. Vždyť veterinární lékař má být schopný léčit psa, vačici, slona, ptáky nebo i plazi. Osobně tomu moc nerozumím.
Vtipné je, že i studium na zubaře zabere v České republice trvá také nejméně 6 let (dříve 5)! Rozumíte tomu? Já to tedy nechápu. Následující obrázek tento fakt vtipně vystihuje.

 


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!