Vedení autobusového nádraží přišlo na skvělý nápad, jak pomoci zatoulaným psům

Kuriozity

Přidal Fillo, dne 11. 05. 2017 ,  0x


Zatímco my v České republice s radostí očekáváme léto, v Brazílii právě začíná zima. Zatoulaní nebo chcete-li pouliční psi jsou v Brazílii na denním pořádku. Díky tomu se vedení autobusového nádraží v oblasti Barreirinha rozhodlo, že pouličním psům pomůže, a pravděpodobně i tak mnohým psům zachrání život.

Psům z ulice vymezili prostor, kde jsou v teple a bezpečí. Ale u prostoru to nekončí, zaměstnanci autobusového nádraží psům z vlastních zdrojů nosí krmivo, vodu a vyrobili jim i originální pelíšky z pneumatik a starých dek.

Možná si říkáte, že to nic není, ale tihle tři psi na obrázcích níže si připadají jako v pěti-hvězdičkovém hotelu s all inclusive (jídlo a pití zdarma, pozn.). Je dost možné, že je to poprvé v jejich životě, kdy se k nim člověk choval dobře…

„Víme, že to není ideální, někteří lidé si dokonce stěžují. Ale za první 2 dny si lidé již 3 psy adoptovali, takže doufáme, že kapacita vyčleněného prostoru nebude nikdy přeplněná“, popisuje situaci vedení autobusového nádraží v Barreirinha tisku.

Tento projekt začal přesně před 3 dny, tzn. téměř v polovině května, kdy noci začínají být opravdu chladné. Na tento přístup již reagovali desítky dobročinných organizací po celém světě. Jako Psí úsměv se rozhodně přidáváme!

„Thank you!“

Fabiane

Do Brazílie přichází zima, tohle autobusové nádraží se rozhodlo udělat něco neobvyklého

pomoc_opustenym_psum_bez_domova_zatoulani_psi_adopce_psu1

Zaměstnanci společně s vedením vyčlenily prostor pro zatoulané psy

pomoc_opustenym_psum_bez_domova_zatoulani_psi_adopce_psu2

Útulnými pelíšky to ale nekončí, psi od zaměstnanců dostávají i vodu a krmivo

pomoc_opustenym_psum_bez_domova_zatoulani_psi_adopce_psu3

Možná to nezní nijak výjimečně, ale tihle psi se mají doslova luxusně

pomoc_opustenym_psum_bez_domova_zatoulani_psi_adopce_psu4

Za Psí úsměv děkujeme úžasným lidem ve vedení autobusového nádraží v Barreirinha!

pomoc_opustenym_psum_bez_domova_zatoulani_psi_adopce_psu5


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!