V útulku objal svého kamaráda před eutanazií, tím mu zachránil život

Kuriozity

Přidal amanduel, dne 27. 11. 2016 ,  0x


Kala a Keir, dva psi z útulku, kteří byli pár hodin před eutanazií zachránilo objetí život. Jejich obejmutí jim nejen zachránilo život, ale pomohlo jim najít novou rodinu.

Dobrovolník z útulku jejich objetí zachytil na mobilní telefon a sdílel na Facebooku. Přesně za 2 hodiny a 6 minut se ozval zájemce, který si po chvíli pro oba psy přijel a vzal si je domů.

Eutanazie psů v útulku v České republice?

Řízené usmrcení psa v útulcích je v ČR zakázané. Ovšem „kolují zvěsti“, že se tomu tak děje. Veterinární lékař může eutanazii provést v případě, že pes trpí bolestmi, u kterých je zřejmé, že neexistuje možnost léčby. V praxi by poslední slovo měl mít majitel psa.

Kala (hnědý pes vzadu) a Kaira v útulku, jejich objetí jim zachránilo život

Za 2 hodiny a 6 minut se o ně přihlásil nový majitel!

„Dokázal jim, že se zázraky opravdu dějí“, řekl dobrovolník z útulku


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!