Uviděli psa, jak se přehrabuje v odpadcích, ale ukázalo se, že se někomu snaží zachránit život...

Kuriozity

Přidal gogsss, dne 18. 02. 2017 ,  0x


Asi před týdnem spatřil strážník se svým kolegou svého psa, jak se přehrabuje v odpadcích. Hrozně ho to naštvalo: „Na výcviku se svým psem pracuji denně a on se začne přehrabovat v odpadcích, koho by to nenaštvalo?“, říká Marco Johnson.

Během toho šla okolo Julie, která si všimla, že pes něco našel. Policejní strážník „vystřížlivěl“ z naštvání a pochopil, proč se jeho pes v odpadcích přehraboval. Nejdříve si myslel, že jde o mrtvé kotě, ale poté zjistil, že je to živé štěně. „Byl to ten pocit smutku a nepochopení. Jak se takhle mohl někdo zachovat??“ vypráví Marco Johnson, v São Paulo.

Pes, který štěně našel dal jasně najevo, že to mládě nehodlá opustit, a tak je nechali pospolu, a to do dnešního dne. „Jeho posláním je záchrana bezbranných“, napsal na Facebook Johnson.

Ale pes nemůže produkovat pro štěně mléko, a tak strážník oslovil Julii, která štěně vlastně objevila. Vlastnila totiž fenku jménem Lupi, která právě vrhla štěňata. Tahle fena se štěněte ihned ujala, krmí ho a stará se o něj. „Jeden pes najde štěně v odpadcích a druhý se stane jeho náhradní mamkou. Je to úžasné“, napsal k fotografiím Johnson.

Strážník uviděl, jak se pes přehrabuje v odpadcích. A našli něco nečekaného…

Nejdříve si myslel, že jde o mrtvé kotě, ale později se ukázalo, že jde o (více než přeživší) štěně

Strážník kontaktoval kolemjdoucí, díky které si štěněte všimla požádal jí o pomoc (měla právě fenku po porodu)

Ale pes, který štěně našel se ho nehodlal vzdát, a tak za ním chodí na pravidelné návštěvy

„V záchranně tohoto štěněte hraje nejdůležitější roli.“

Ale nemůže produkovat mléko, a tak s tím pomáhá fenka Lupi.

Náhradní (psí) rodiče se o štěně starají de facto nonstop.

„Jeden pes našel v odpadcích štěně a druhý mu dělá úžasnou macechu! Je to dokonalé!“

Štěně pojmenovali Chaplin. Brzy jej bude možné adoptovat.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!