Uvězněný pes dal svému zachránci to nejkrásnější poděkování

Smutný pes

Přidal hollyb, dne 26. 09. 2019 ,  0x


Jak se tahle fenka v Chile dostal do pasti, nejspíše navždy zůstane záhadou. Ovšem záchranná akce od strážníků si zaslouží všechny palce nahoru.

Policistům v Chile byly oznámeny podivné zvuky, vydali se proto (bez povolení) na soukromý pozemek, kde byla uvězněná fenku v látce na zastínění. „Sousedé mi řekli, že majitelé objektu již několik dní nejsou doma“, svěřil se místnímu tisku strážník, který fenku z látky vysvobodil. „Poprosil jsem sousedy, aby mi dali nůž, přeskočil jsem plot a šel psovi pomoc, neváhal jsem ani chvilku.“ Myslíte si, že by se zachovali stejným způsobem i strážníci nebo policisté v České republice (popř. na Slovensku)?


Na celém videu je ovšem nejkrásnější reakce zachráněné fenky


Podívejte se na video


„Jsme tam, kde nás potřebují nejvíce“, status, který později sdílel strážník na svém profilu.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!