Tenhle zlatý retrívr je posedlý objímáním každého, koho potká

Kuriozity

Přidal gogsss, dne 20. 02. 2017 ,  0x


Pokud potřebujete, třeba díky neúspěšnému Valentýnu, obejmout, měli byste se vydat do New Yorku. Tam můžete potkat fenku zlatého retrívra Loboutin, která se stala nejen místní celebritou, ale na sociální síti Instagram ji sleduje více než 130 tisíc lidí.

Tahle fenka zlaťáka, která je pojmenována podle známého francouzského designéra, stráví denně během procházky více než 2 hodiny objímáním „nových přátel.“ „Není to jen normální venčení“, říká Fernandez Chavez, její 45ti letý majitel. Dodává: „Hodně lidí, které během vycházky potkáme, tak říká, že je jim hned lépe. Když má člověk špatný den v práci nebo v osobních životě. Asi právě tohle potřebuje.“

Všechno začalo na Valentýna v roce 2014, kdy fenka Loubi obtiskla ruce svému majiteli, který byl právě procházel složitým rozchodem. „Sedla si vedle mě a jakoby strážila moje ruce, odmítala je svými tlapkami pustit… Když jsem se snažil odejít na toaletu, tak jednu tlapku zvedla a silně ji dala na druhou, pod kterou jsem měl ruku.“

Od té doby si Fernandez Chavez uvědomil, že on není žádná výjimka, lidi po celém světe někdy potřebují „obětí.“ Takže pokud plánujete cestu do New Yorku, můžete mu napsat e-mail a domluvit si obětí předem.

Pokud třeba strádáte od Valentýna obětí, udělejte si cestu do New Yorku

Kde můžete najít Loubi, fenku zlatého retrívra a místní celebritu, která má přes 130 tisíc fanoušků

Všechno začalo na Valentýna v roce 2004, kdy tenhle zlatý retrívr držel za ruce svého majitele

„Sedla si vedle mě a oběma tlapkama mi svírala ruku.“

„Pamatuju si, jak se ze mě kamarádí dělali legraci, že mě o Valentýnu alespoň někdo vezme za ruku...“

V těchto dnech Loubi během procházky stráví 2 hodiny denně objímáním „nových přátel“

„Není to běžná procházka. Je to túra za objímáním.“

„Lidé říkají, že je jim hned lépe. Pokud mají špatný den v práci nebo doma, asi zrovna tohle potřebují.“

Majitel Loubi již pochopil, že se o její charakter musí podělit s celým světem

Takže stačí napsat e-mail a můžete si v New Yorku obětí domluvit předem


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!