Tenhle psí kadeřník tancující se svými zákazníky Vás dojme ツ

Zábavná videa a obrázky

Přidal amanduel, dne 1. 12. 2016 ,  0x


Luis Anton nebere svojí práci jako stereotyp. Jakmile přijde jeho klient do psího salónu, nečeká ho pouze mytí a stříhání. Nevěříte obrázkům? Máme i video, které to dokazuje.

Video pořídila jeho žena, která chvíli před tím šla postavit na čaj. Luis právě, jako vlastně vždy, poslouchal rádio a nechal prostoupit své emoce. Vyhlášený psí kadeřník Luis (58 let) z Brazílie se právě věnoval své práci s maximálním nadšením...

Podívejte se na video


Při sledování tohoto videa budete mít velký problém se nepousmát nad jeho pracovním zápalem. A co dělá Luis ve volném čase? Hledá zatoulané psy na ulici, stará se o ně a snažím se najít jejich (nové) majitele. Nejen o jeho dobrosrdečných aktivitách informuje veřejnost na svém Facebooku.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!