Tenhle opuštěný pes nepřestává nosit dárky ženě, která ho krmí

Kuriozity

Přidal Nohy_22, dne 7. 04. 2017 ,  0x


Tohle je Tuo, toulavý pes, který se bůhví odkud naučil slušnému chování. Vždy když přijde na návštěvu (na jídlo), přinese s sebou malý dárek. „Když je hladový, tak mi vždy něco nabídne za to, že ho nakrmím“, popisuje Orowa Keawla z Thajska.

Tato žena se ovšem neujala pouze jednoho psa, ale pravidelně za ní chodí desítky psů, a to nejen za jídlem. O svých aktivitách informuje fanoušky na svém Facebooku.

„Každý den se ukáže s něčím jiným, obvykle jde o nějaký kus papíru nebo list. Ale než se jim začnu věnovat, musí si všichni chlupáči počkat, já se totiž nejprve musím postarat o svou dceru a matku.“

Tenhle pes si pravděpodobně dobře uvědomuje, že jídlo není zdarma a nebylo by slušné jen tak přijít, nakrmit se a odejít… Jednoduše pochopil smysl směnného obchodu. Co si myslíte Vy?

Ženě, která se ujala toulavých psů, jeden z nich nepřestává nosit dárky

Pes Tuo, který dostává krmivo výměnou za „dárky“

„Vždycky přijde s něčím novým. Většinou to je papír nebo list.“


Z Tua se díky tomu stala internetová hvězda a již pár desítek lidí projevilo vážný zájem o jeho adopci

Podívejte se na video


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!