Tahle dovolená snů kombinuje štěňata a tropickou pláž, navíc každý návštěvník pomůže

Štěňata

Přidal Jolius, dne 2. 08. 2019 ,  0x


Co kdybyste mohli jet na dovolenou snů a zároveň mít kolem sebe smečky štěňat? Ideální dovolená? Za nás určitě ano! Právě tento způsob dovolené pomáhá organizovat nezisková britská organizace Potcake Place K9 Rescue působící v karibské oblasti Turks a Caicos.

Především teď, v době teploty pod bodem mrazu, se vyhlídky na dovolenou s letním počasím zdají být neodolatelné. Kdybyste tedy sháněli tipy na příjemné prožití času, tohle prostě musíte zvážit.!

„Lidé přijdou a pomohou nám zabavit štěňata, která čekají na nový domov.“


„Psi přijímáme všechny, bez ohledu na věk, ovšem o štěňata je největší zájem, proto je bereme na pláž, kde si děláme i promo - lidé poté přijdou a snažíme se jim vysvětlit, že i dospělí psi potřebují rodinu.“


„Jezdí k nám různí turisté, ale všichni mají společné jednu věc - lásku ke psům.“


„Jen u nás si můžete užívat štěňata společně s tropickou dovolenou snů.“


„Chcete si vzít Vašeho vyhlídnutého miláčku domů…?“


„...žádný problém, s administrativou Vám rádi pomůžeme!“

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!