Stydlín, pes z útulku nemohl udržet emoce na uzdě, když zjistil, že byl právě adoptován ❤

Zábavná videa a obrázky

Přidal chalkadusty, dne 9. 01. 2017 ,  0x


Benny, 8-měsíční pitbul je už od listopadu s novou rodinou. Ale s tímto příběhem se pojí i smutný fakt. Benny, ale i další dospělí psi a štěňata v tomto útulku čekají na zázrak, jsou totiž de facto v cele smrti.

V městečku Gardena v Kalifornii (s názvem organizace: Carson Animal Care Center) totiž denně (pro nezájem o adopci) provedou eutanazii na několika psech. Alespoň my v České republice máme štěstí, že se nás v rámci útulků řízené usmrcení psů netýká.Bennyho život byl „ušetřen“ 10. listopadu. Když se ho rodina Mirackých rozhodla adoptovat, jednoduše nemohl zůstat v klidu, byl nesmírně šťastný. ツ
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!