Starší fenka už nemůže vyskočit na postel, a tak vymyslela skvělé řešení, spí s páníčkovou košilí

Kuriozity

Přidal valenka21, dne 11. 10. 2019 ,  1x


Zlatá retrívřice Molly žije se svou rodinou od malička a bezmezně ji miluje. Její lidé pro ni dělají první poslední a ona chce být pořád s nimi – a to i ve spánku.


Vítání po práci

Když se Travis vracel z práce domů, nejvíce se těšil na to, až konečně znovu uvidí Molly. Pokaždé ho radostně vítala a byla ráda, že ho vidí. Travis a Molly totiž tvoří nerozlučnou dvojku, a přestože je Molly už téměř 14 let, Travis ji stále vidí jako malé štěňátko, které dostal ke dvanáctým narozeninám.

Dlouholetá parťačka

„Doprovází mě více než polovinu mého života,“ řekl Travis. „Miluje, když hraji na kytaru. Vždy u mě sedí a vypadá to, že poslouchá. Někdy jí zpívám Copacabanu od Barryho Manilova, ale měním slova tak, aby patřila jí,“ dodal s úsměvem.


Pelíšek v lidské posteli

Molly byla odmalička zvyklá spát u někoho v posteli. Jak šel čas a ona stárla, stalo se však pro ni mnohem obtížnější do postele vyskočit a dostat se tam bezpečně sama. Později, když už to nezvládala, však našla náhradní řešení. Do pelíšku si donesla Travisovu košili, se kterou teď každou noc usíná. Má tak pocit, že je jí páneček stále nablízku. Pokud náhodou nenajde košili, popadne cokoli, co Travisovi patří. Už si takhle přivlastnila ručník či ponožku.


Páneček na dosah

Nezáleží na tom, zda je oblečení špinavé nebo čisté. Hlavně, že patří jejímu milovanému člověku. Když cítí, že je Travis blízko, usíná se jí mnohem lépe. Je to takový její malý rituál.

„Spala v posteli u každého, kdo jí to dovolil. Pamatuji si, že naposledy jsem Molly takhle viděl 4. července 2013,“ vzpomíná Travis.


I přes svůj věk, který jí do života postupně přináší komplikace, miluje Molly své lidi stejně tak, jako oni nadevše milují ji.

„Zraje jako víno. Čím je starší, tím je lepší. Když byla malá, byla to bezva holka, teď je z ní ta nejlepší dáma na světě,“ řekl Travis.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

18. 01. 2018 01:18:58
0

My to takhle dělali u štěněty, kdy jsme si vzali hadr od jejich fenky :-)
Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!