SOUTĚŽ se Psí úsměv o 8000 Kč

Nezařazené

Přidal dominik, dne 26. 06. 2018 ,  3x


TractiveJe to tady! Naše první soutěž! Budeme soutěžit ceny v hodnotě přes 6000 Kč, a to především díky tomu, že nás oslovil přímo výrobce psích GPS trackerů (sledovačů) Tractive. Dále určitě chceme poděkovat Káje ze Psího magazínu za vytvoření videa a podílení se na organizaci s touto soutěží.

Ale tím naše děkování končí, pojďme se společně podívat o co vlastně soutěžíme a také nahlédnout trochu do zákulisí.


GPS Tractive

Již dříve nás oslovili některé firmy, abychom jim umístili reklamní článek nebo otestovali jejich produkty a napsali o nich. Ale Tractive nám umožnil si produkty nejen vyzkoušet, ale také si je nechat. Proč si je vlastně nechat, když je vám můžeme darovat formou soutěže?

Na sdílení článku jsme dali souhlas až po dokončení testování, protože negativní recenze by nepřinesla nic nám, vám nebo výrobci - takže testování dopadlo dobře, až překvapivě dobře…

Ceny

1. Tractive GPS s premium licencí
2. Tractive GPS s tričkem dle vlastního výběru
3. Tractive GPS
4. 2x tričko Psí úsměv dle vlastního výběru (díky nulové účasti první den od zahájení soutěže zrušeno!)
5. 1x tričko Psí úsměv dle vlastního výběru

Ke každé výhře navíc přibalíme frisbee (dle výběru červené nebo oranžové) a praktickou kartičku od Psího magazíno.


Jak vyhrát?

Soutěžit můžete až 5x a teoreticky může jeden soutěžící vyhrát všech 5 výher... Níže jsou seřazeny možnosti pro zapojení do soutěže, které jsou řazeny postupně - pro ceny výše.

1. Nahrajte obrázek svého psa pod příspěvek o soutěži na Facebook psí úsměv, téma je psí úsměv. (Vyhraje ten, který bude mít nejvíce reakcí, a to včetně komentářů, lajků a všech smajlíků.)

2. Kolik je celkem článků na webu psiusmev.cz? Odpověď v předmětu emailu zašlete na soutezpsiusmev@gmail.com - neuvádějte své osobní informace, které nechcete uveřejnit, vylosování bude probíhat veřejně na Youtube streamu ze schránky emailu!

3. Proč zrovna vy byste měli GPS tracker vyhrát? Odpověď napište pod video na Youtube.

4. Napište nejvtipnější komentář pod tento článek (možnost přidání komentáře je na konci této stránky, k registraci stačí přezdívka, email a heslo.) (díky nulové účasti první den od zahájení soutěže zrušeno!)

5. Náhodné vylosování z reakcí a komentářů na Facebooku Psí úsměv (v rámci příspěvku o soutěži, počítají se nejen komentáře, ale i veškeré reakce a sdílení - každý se tak může účastnit až 3 losy).

Nápověda k úkolu číslo 2: Na webu Psí úsměv.cz je dole počet stránek, kdy počet stránek stačí vynásobit počtem článků na stránce, ale přitom nezapomenout, že na poslední stránce nemusí být plný počet článků. A také kromě článků máme i podrobné články o psích plemenech, kdy odkaz lze nalézt v patičce webu (úplně dole). Podle počtu příchozích odpovědí možná budeme tolerovat mírnou odchylku od správného výsledků. Chtěli jsme pro vás připravit i jeden náročnější úkol, tak snad nás nezklamete… Díky komplikovanosti úkolu zde budete mít nejspíše nejvyšší šanci vyhrát.

VIDEO: Jak soutěžit a vyhrát?

Informace o soutěži začínají v čase 7:50.


Testování aneb k čemu jsme došli?

Podobně jako Kája ve videu jsme nejdříve netušili, proč je tam tolik kabelů, jak to správně připnout na obojek… Ale po pár minutách působilo vše snadně.

Už téměř tisíc pozitivních hodnocení na webu výrobce působí velmi dobře, ale podobně jako každá technologická novinka má i Tractive své nevýhody…

Výhody

 • snadná aplikace na obojek
 • reálné živé sledování pohybu psa (občas se zpožděním pár vteřin)
 • možnost vytvoření plotu (hlídání psa)
 • voděodolnost (ale ze strachu, že vám výrobek poníčíme jsme žádné zátěžové testy neprováděli)
 • uchování historie pohybu
 • oproti konkurenci opravdu výborná a intuitivní aplikace
 • dobré recenze na iOS a Android

Nevýhody

 • nutnost přikoupit předplatné (pro připojení k internetu GPS), cca 150 Kč/měsíc, levnější alternativa pro sledování zdraví psa, cca 60 Kč
 • spíše subjektivní strach z toho, že se GPS na obojku neudrží (to lze vyřešit koupí speciálního obojku, LED obojku, vesty aj.)
 • nefunkčnost v oblastech, kde není mobilní signál
 • rádi bychom napsali i další negativa, ale opravdu jsme žádná nenašli!


Podmínky soutěže

Výherce vyhlásí Kája na Youtube kanále Psí magazín 3. července v 20:30 hodin (přesný čas doplníme nejpozději 27.6.2018).

Výherci také budou vypsáni v tomto článku a na Youtube Psí úsměv.

Na reakci po oslovení na přiznání ceny (buď na Facebooku nebo na email či Youtube zprávy - budeme vás oslovovat na veškerých udaných kontaktech) máte POUZE 24 HODIN! Pokud nám neodpovíte včas, vylosujeme náhradního výherce v jiném streamu!

Vyhrazujeme si veškerá práva na změnu průběhu a pravidel soutěže. Především duplicitní odpovědi konkrétních osob (např. dle IP) ze soutěže vyloučíme. Veškeré osoby, které jsou v kontaktu s redakcí Psí úsměv nebo Psí magazín se soutěže mohou účastnit, ale ceny jim v případě výhry nebudou přisouzeny a bude osloven náhradní výherce. V případě dotazu nás prosím kontaktujte na info@psiusmev.cz

Veškeré výherce prosíme, aby nám zaslali fotografii výhry (třeba se svým nejlepším přítelem)! Děkujeme a společně s vámi se těšíme na vyhlášení!!!

Vaše obdržené údaje nebudou předány třetím stranám a budou užity pro průběh soutěže a případné další přidání komentářů na webu psiusmev.cz.

Zaslané informace na soutezpsiusmev@gmail.com budou dostupné veřejně na streamu Youtube.

Výherci:

1. Jarmila Jarmarová (dvojí štěstí:)

2. Jarmila Jarmarová

3. Youtube přezdívka: NěmeckýBoxer Activ DogTraining

5. Petr Tichý

GRATULUJEME !!!

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .
Michaela

Michaela 03. 07. 2018 07:23:01
0

U nás se často stává výbuch. Prostě moje čubina jen tak leží a z ničeho nic vybouchne plyšák. Je to strašný. Když jsem ho pak uklizela Ellie mi pomáhala uklízet a roztahavala medvědí vnitřnosti po celý zahradě.(taková ta výplň plyšáků) Stejně furt nechápu proč měla sklopený uši a schovávala se. Asi se vyleklala tý rány. Ale jsem ráda, že i když tohle musíme prožívat, ještě se ji naštěstí nic nestalo. :D :D :D :(
Miskate

Miskate 27. 06. 2018 15:07:36
1

Máte rádi čokoládové kuličky? Tak si stačí pořídit králíčka a denně ho krmit :-) (zároveň bude kamarád pro vašeho pejska) DVA V JEDNOM to chceš! :-D
Jarka

Jarka 27. 06. 2018 14:30:34
1

Ty naše šílené BOC, smrdí tak strašně moc, že nás to uspalo, na celou noc ! :D :D
Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!