Smutný pes ušel 290 km během 12ti dní, aby znovu uviděl svého majitele

Smutný pes

Přidal amanu44, dne 12. 12. 2016 ,  0x


Farmář Alan J. z Velké Británie daroval jednoho ze svých pasteveckých psů (Pera) jinému farmáři. Ovšem darovaný pes Pero se po pár dnech u nového farmáře ztratil.

O 12 dní později čekalo Alana obrovské překvapení, když u jeho dveří stál Pero a radostně ho vítal. Farma druhého farmáře se totiž nacházela 290 km od Alanovi farmy!

„Máme hodně psů. Můj velmi dobrý přítel se delší dobu sháněl po psovi, který by dokázal zvládnout větší množství ovcí a mj. zvládal následovat čtyřkolku. Pero pro tuhle práci je dokonalý“, vypráví Alanova žena.

„Ale minulou středu, když šel Alan po večeři zkontrolovat zvířata, tak stál Pero před našimi dveřmi! Byl to celkem šok, Pero byl totálně šílený, strašně moc Alana vítal. On nebyl vůbec hladový nebo zesláblý, takže si cestou domů musel nějakým způsobem opatřit jídlo. Jsme šťastní, že je tu zase s námi, rozhodně si ho tu necháme.“

Farmář Alan daroval jednoho ze svých mnoha pasteveckých psů svému kamarádovi

Ale Perovi se po domově stýskalo, urazil nejméně 290 km během 12 dní

„Byl to celkem šok. Pero byl úplně šílený, strašně radostně Alana vítal“, vypráví Alanova žena.

Celá rodina je šťastná, že se k nim Pero vrátil. Nyní ho už rozhodně nikomu nedarují.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!