Sestřičky splnily muži poslední přání, povolily mu rozloučení s nejlepším přítelem

Smutný pes

Přidal perimi1, dne 13. 04. 2018 ,  0x

Sestřičky splnily muži poslední přání, povolily mu rozloučení s nejlepším přítelem

V posledních hodinách svého života přivítal muž v nemocnici svého starého přítele. Okamžitě se rozzářil štěstím. Je úžasné před samotným koncem si dopřát poslední radost a slzy štěstí...Ve čtvrtek zesnul v nemocnici muž trpící plicní fibrózou. Před tím, než naposledy vydechl, se ale dočkal svého chlupatého přítele. Nemocnice udělala výjimku a splnila mu tím jeho poslední přání. Poté, co muž přišel o manželku se z Šepiho stal jeho nejvěrnější společník. Když byl původně hospitalizován měl strach, že se se svým chlupatým mazlíčkem už nikdy nesetká.Vnučka se tedy s žádostí o povolení psí návštěvy obrátila na pracovníky nemocnice.

„Ještě pořád nemůžu uvěřit tomu, že nám to povolili a splnili dědečkovi jeho poslední přání.“

Dojemnou scénu natočila a sdílela ji na svém facebooku.

Nedlouho po radostném shledání, bohužel muž ve věku 70 let zemřel. Šepi a zbytek rodiny budou potřebovat spoustu času na to, aby se se ztrátou vyrovnali... Útěchou v této těžké chvíli jim je hlavně to, že byl jejich blízký ve svých posledních chvílích obklopen těmi, které miloval, včetně Šepiho, který pro něho znamenal opravdu mnoho.

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!