Sestřičky splnily muži poslední přání, povolily mu rozloučení s nejlepším přítelem

Smutný pes

Přidal perimi1, dne 13. 04. 2018,  0x


V posledních hodinách svého života přivítal muž v nemocnici svého starého přítele. Okamžitě se rozzářil štěstím. Je úžasné před samotným koncem si dopřát poslední radost a slzy štěstí...Ve čtvrtek zesnul v nemocnici muž trpící plicní fibrózou. Před tím, než naposledy vydechl, se ale dočkal svého chlupatého přítele. Nemocnice udělala výjimku a splnila mu tím jeho poslední přání. Poté, co muž přišel o manželku se z Šepiho stal jeho nejvěrnější společník. Když byl původně hospitalizován měl strach, že se se svým chlupatým mazlíčkem už nikdy nesetká.Vnučka se tedy s žádostí o povolení psí návštěvy obrátila na pracovníky nemocnice.

„Ještě pořád nemůžu uvěřit tomu, že nám to povolili a splnili dědečkovi jeho poslední přání.“

Dojemnou scénu natočila a sdílela ji na svém facebooku.

Nedlouho po radostném shledání, bohužel muž ve věku 70 let zemřel. Šepi a zbytek rodiny budou potřebovat spoustu času na to, aby se se ztrátou vyrovnali... Útěchou v této těžké chvíli jim je hlavně to, že byl jejich blízký ve svých posledních chvílích obklopen těmi, které miloval, včetně Šepiho, který pro něho znamenal opravdu mnoho.

Další článek

Udělejte si radost originálním tričkem od Psí úsměv

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky moc