Saarloosův vlčák cena

Psí plemena

Přidal vlk-vlcivlkcz, dne 22. 10. 2015 ,  0x


Také hledáte plemeno saarloosova vlčáka a bojíte se, že za něj dáte zbytečně mnoho peněz nebo naopak málo (nemusí se v důsledku jednat o čistokrevného psa)? Měl jsem stejný problém.

Google překvapil

Když jsem zadal do internetového vyhledávače daný výraz, byl jsem celkem překvapený. Čekal jsem totiž, že mi mezi prvními odkazy vyjede plno odkazů na zcestné portály, kde se o daných psech či jejich rodičích mnoho nedozvím. Vyjelo přesně to, co jsem hledal - jednotlivé (malé) chovatelské stanice.

Hledal jsem je proto, že nechci psa z “velkochovu,” ale od normálních menších chovatelů. Tito chovatelů saarloosova vlčáka totiž mají dostatek času se plně věnovat štěňatům a samozřejmě i jejich rodičům, popř. se někdy dozvíte bližší informace jen o feně štěňat. Zalíbily se mi tyto dvě chovatelské stanice: odkaz ZDE - tato stránka pokrývá více chovatelských štěňat, zrovna se jim narodili štěňátka, takže jsem se kontaktoval a zjistil si více informací. Ale nakonec jsem zakoupil štěně za 10 000 Kč ZDE. Paní, které jsem se dovolal byla velmi příjemná a byla radost s ní mluvit. Především na téma Saarlosův vlčák.

Cena

Pokud hledáte štěně s rodokmenem (v inzerátech označeno: s PP), méně než s 5 000 Kč nepočítejte. Co mě překvapilo byl fakt, že jsem narazil po delším hledání celkem na 6 aktuálních nabídek saarlosova vlčáka s PP zdarma, například na TÉTO stránce. Samozřejmě se nejednalo o právě narozené štěně, většinou šlo o psy kolem 5-ti let, ale pro zkušenějšího chovatele, který ví, co očekávat, to může být ta správná volba. Malé štěně je jako dítě, lze si ho vychovat tak, jak chcete. Se starším psem už je to mnohem náročnější.

Své štěňátko jsem vybral!


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!