Rodina chtěla nechat utratit psa kvůli jeho stáří. Podívejte se na Rockyho skvělou proměnu!

Smutný pes

Přidal abc1, dne 29. 05. 2018 ,  0x


Při pohledu na tuto fotografii mnozí určitě vidí udatného psa plného života. Málokdo by ale věřil, čím vším si ve svém krátkém psím životě prošel.

Takhle Rocky vypadá nyní. Určitě byste nevěřili, že to je ten stejný pes jako před proměnou!Rocky v útulku

Vlčák jménem Rocky prožil celý svůj život s jednou rodinou. Ta stejná rodina ho zradila v jeho stáří, kdy by si naopak zasloužil ještě více lásky. Přinesli ho do útulku v Texasu s tím, že se ho chtějí zbavit. A jaký byl jejich důvod? Je prý příliš starý!

„V útulku většinou jen seděl a trpělivě čekal na příchod své rodiny. Netušil ale, že se pro něj už nikdy nevrátí.“


Zaměstnanci útulku odmítli splnit přání této rodiny, aby Rockyho utratili. Okamžitě se do něj zamilovali - byl to ten nejmazlivější pes v celém útulku! Ale i přes neustálou péči zaměstnanců a dobrovolníků byl smutný a zmatený. Nechápal, proč ho jeho rodina opustila a doufal, že se pro něj ještě vrátí. Tak se ale nestalo.

Rocky je stále smutný z odchodu své rodiny.Záchrana Rockyho

Zaměstnanci útulku přesunuli Rockyho do dočasné rodiny a započali jeho léčbu. Tato cesta nebyla jednoduchá, Rocky trpěl mnoha zdravotními problémy a byl podvyživený. Kromě toho se také bál ostatních psů - díky trpělivým dobrovolníkům se ale jeho stav velmi zlepšil!

Zde už o Rockyho pečují odborníci. Také poprvé poznal, co je to láska!


Rocky hledá domov

Jeho cesta za lepším životem se pomalu začíná blížit do finále a Rockyho dočasná panička mu teď hledá nový domov. Zasloužil by si prožít zbytek svého života obklopený láskou přesně tak, jak si to přeje. Ostatně, přečtěte si, co o něm sama říká!

"Rocky je ten nejsladší, nejlaskavější pes. Nikdy jsem ho neslyšela štěkat, nikdy nic nerozkousal a ani neměl v domě žádnou nehodu. Nikdy neměl moc hraček, takže prvně nevěděl co s nimi, ale teď je jen jemně kouše. Je vděčný když si někdo udělá čas a pohladí ho, jen se k vám přitiskne a nechá se hýčkat. V životě to měl tak těžké, že teď nepotřebuje ní jiného než lásku a pozornost."


https://www.thedodo.com/close-to-home/senior-german-shepherd-dog-left-at-shelter


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!