Rodiče učí dítě říct „máma“, ale pes promluví první! (VIDEO)

Zábavná videa a obrázky

Přidal jumanjiii, dne 12. 11. 2016 ,  0x


Když se jedna mamka z Utahu pokoušela své dítě za chutnou úplatu naučit říkat „máma“, v tu ránu se ozval talentovaný pejsek a řekl „máma“ namísto dítěte!

Toto úžasné video nahrál na Youtube otec dítěte (kanál: Sam Giovanini). Na videu je vidět, že se malý klučina snaží psa odstrčit a získat si máminu pozornost. Ale pejsek to pochopil dříve a uspěl jako první.

„Náš pejsek Patch není jen talentovaný řečník, ale u našeho kluka se neustále stará a chrání ho. A vlastně se nestará pouze o dítě. Měla jsem vážnou autonehodu, po které jsem měla akutní záchvaty. Patch mi pomohl se z toho dostat, úžasně mě uklidňoval.“

Podívejte se na video


Je to jasné, pejsek Patch stál o pamlsek prostě víc!

„Neber mi mojí pozornost!“

Šťastná rodina pospolu


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!