Psí útulek slaví nejúspěšnější den v historii, protože všechny kotce jsou prázdné

Kuriozity

Přidal anus2, dne 31. 12. 2016 ,  0x


 „Co se stane, když Vašeho posledního psa adoptují? Vaši zaměstnanci a dobrovolníci se sejdou a začnou slavit!“ Takhle vypadal včerejší vzkaz na Facebooku útulku z Coloráda.

Tento útulek totiž uspořádal originální kampaň s názvem: „Vezměte si psa alespoň na prázdniny.“ Všichni lidé měli od 18. prosince možnost si (nejen dočasně) adoptovat psa nebo kočku starší 5ti let, a to zcela zdarma. A je opravdu co oslavovat, protože v USA, resp. v Colorádu je oproti ČR eutanazie v útulcích povolena, přičemž se týká v průměru 31% psů a koček. „Jen za jeden den se adoptovalo 25 psů a 23 koček. Nyní je útulek zcela prázdný, ale zítra ráno budou k adopci další psi i kočky.“

„Co se stane, když Vašeho posledního psa adoptují?“Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!