Psí kadeřnice vytvořila seznam (ne)logických důvodu, proč je psí sestřih dražší než ten Váš

Kuriozity

Přidal ariss, dne 24. 09. 2019 ,  0x


Psí salóny někdy působí, že jsou určeny spíše pro nejmovitější páníčky než pro běžné lidi. Dobrou sprchu, očistu a mnohem větší zábavu si pes užije v nějaké řece, no ne? Možná ano, ale psí salóny obvykle nabízejí komplexní péči, která zahrnuje kromě stříhání a mytí i čištění očí, uší a anální oblasti. A přiznejme si, většina českých páníčků má problém i s pravidelným česáním… Takže návštěva kadeřníka jednou za čas přijde vhod skoro každému čtyřnohému příteli.

Jedna provozovatelka psího salónu, která nechtěla být jmenována, vytvořila vlastní desateru. Důvodem prý byly neustále otázky nových zákazníků typu: „A proč je jen to základní mytí a stříhání tak moc drahé?“ Z velké části jí musíme dát za pravdu a po přečtení následujícího desatera možná změníte názor i Vy.

Proč je psí stříhání dražší než to Vaše?

10. Váš pes si nemyje ani neutírá zadek.
9. Nepřijdete ke kadeřníkovi potom, co si několik týdnů nebo měsíců neumyjete a nečešete vlasy.
8. Vaše kadeřnice Vás nemusí trimovat.
7. Vaše kadeřnice Vám nemusí čistit uši.
6. Vaše kadeřnice Vám nečistí oblast kolem očí.
5. U svojí kadeřnice v klidu sedíte a neutíkáte.
4. Váš sestřih nezahrnuje manikúru nebo pedikúru.
3. Vaše kadeřnice jen namokří a sestřihne vlasy na Vaší hlavě.
2. Svoji kadeřnici nekousnete ani nekňučíte, když Vás stříhá.
1. Pravděpodobnost, že pokadíte svoji kadeřnici, je velmi nízká.

Co si myslíte teď? Neexistuje náhodou ještě více důvodů?


Poté, co se desatero psího salónu dostalo na internet, lidé reagují:

Tastes_Tong: „Když jsem byl ještě malý (2-3 roky aspoň myslím), moje babička mě večer koupala, bylo jí asi 80 let a stále mě vodila do školy a chodili jsme do vedlejší vesnice pro mléko. Jednoho dne, nevím proč, bez nějaké důvodu - jsem se na ní pokadil, právě, když mě svlékla. Když se to snažila uklidit, kousnul jsem jí, a tím celkem vážně zranil. Nevím proč. Ale bylo to tak...“

PM_ME_VID: „Je mi 28 let a moje máma mi stále stříhá vlasy - je to super, jen jednou v životě jsem zaplatil za stříhání - nesnáším to. Dům mých rodičů je asi jenom 15 minut cesty od místa, kde pracuji. Takže během obědové pauzy se zdarma najím, ostříhám se a vykadím, navíc se ještě uvidím se svojí mamkou...“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!