Psa vyhodili před kočičí útulek se všemi jeho věcmi, ale naštěstí…

Smutný pes

Přidal JanaL, dne 3. 09. 2017 ,  0x


Pelech, miska s vodou a pytel granulí. Tyhle věci našla Marie u psa, který byl před útulkem pro kočky uvázaný k dřevěnému sloupu s telefonními dráty…Žena kontaktovala majitele útulku pro kočky, který za pár minut dorazil. „Samotný majitel byl překvapený. Říkal, že je zvyklý, že mu před dveřmi nechávají kočky, ale psa vidí poprvé. Dohodli jsme se, že se o něj postará a já se mu pokusím co nejrychleji najít nový domov“, vypráví Marie.

„Cestou domů jsem stále přemýšlela nad tím, zda mám dostatek času a peněz na to, abych mohla mít vlastního psa. Přestože to byl od prvního pohledu pitbulteriér, jednoduše jsem si ho zamilovala. Ten pohled, to vrtění ocasem, když jsem se přiblížila...“„Psy bohužel přijmout nemůžeme, máme tady přes sto koček. Psa není kam umístit. Nehledě na to, že psy a kočky se obecně moc nemusí“, popisuje M. Morris, majitel útulku pro kočky.

Hned další den ráno se Marie rozhodla, že udělá maximum, aby se o psa postarala a podělí se s ním o svůj byt. „Přestože to tak nevypadá, je to úžasný mazlík.“

„Ale má v sobě opravdu hodně energie.“


„Potřebuje každý den několik hodin her a běhání.“

„Zpětně vidím, že pes je to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat.“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!