Proč má můj pes rád bahno?

Zábavná videa a obrázky

Přidal dominik, dne 5. 05. 2016 ,  0x


Miluje Váš pes bahno a koupání se v blátě? Přemýšleli jste někdy nad tím, proč tomu tak je? Pokud ano, podělte se s námi o Vaše zkušenosti v komentářích, protože možných příčin je opravdu mnoho.

Psovi je teplo, proto se koupe v bahně

S termoregulací mívají psi problém především v létě a je to zároveň jeden z možných důvodů, proč se celý pes vyválí v blátě. Co si myslíte Vy?

Pes si sám sobě nevoní

Koupali jste psa šampónem a již nesmrdí jako pes? Psům chemický zápach z šampónů nevoní, díky tomu se mj. rádi vyválí na mršinách atp., a to jen díky tomu, aby se zbavili (pro nás tak příjemného) odéru.

Pes se nudí a hraje si

Další možností je hra, pes ví, jak dobře Vás může rachtáním v blátě naštvat. Možná to dělá na truc, kdo ví.

Pes to má v krvi!

To se týká především retrieverů. Ale i jiná psí plemena mají větší predispozice k „lásce k bahnu.” Jaké plemeno psa máte Vy?

Proč psi milují bláto? Myslíte si něco jiného?

Podělte se s námi o Váš názor v komentářích. Máte podobné či jiné zajímavé video a chcete se s o něj námi podělit? Kontaktujte nás na FaceBooku nebo zde v komentářích.

Více zábavných videí a fotografií naleznete ZDE


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!