Přeživší kolibřík odmítal opustit psa, který mu zachránil život

Kuriozity

Přidal xenonka, dne 20. 12. 2016 ,  0x


Ještě než si Rexe z kalifornské ulice adoptoval nynější majitel, tak by útočil na cizí psy a zabíjel kočky. O rok později, kdy se Rex již socializoval, narazil při procházce na kolibříka, který ležel na zemi a nehýbal se.

Rex se od něj odmítal pohnout, dokud nepřišel páníček na pomoc. „Z ničeho nic se zastavil a odmítal se pohnout, až po chvíli jsem pochopil proč“, popisuje příhodu majitel Rexe p. Gern. „Koukl jsem se na mrtvolku a usoudil jsem, že tomu tvorovi už nepomůžeme. Byl pokrytý mravenci, neměl peří. Ten už se mezi živé nevrátí, myslel jsem si.“ Ale kolibřík byl stále naživu a na Rexovo naléhání vzal majitel kolibříka k sobě domů, kde ho pojmenoval Hummer a přivedl ho zpět k plnému zdraví.

Přestože je kolibřík plně zdravý a schopný vrátit se zpět do přírody, stále zůstává v blízkosti Rexe, toho psa, který mu zachránil život…

„Kamkoliv se Rex pohne, tak ho kolibřík alespoň z dálky sleduje. Když Rex jí, tak se většinou mezitím koupe v jeho misce s vodou, poté si spolu zase hrají. Je to strašně divné, ale zároveň úžasné. Já zachránil psa. Pes zachránil kolibříka. A ptáci v přeneseném slova smyslu zachraňují nás všechny, je to prostě zázrak“, píše p. Gorn na svém Facebooku.

Tohohle kolibříka našel pes jménem Rex, byl bez peří a celý pokrytý mravenci, ale Rex ho odmítal opustit

Ale kolibřík byl stále naživu, a tak ho díky naléhání Rexe vzal vzal p. Gorn domů

P. Gorn doma kolibříka vyléčil

Kolibřík během času, kdy Rex jí, se koupe v jeho misce s vodou, poté si spolu zase hrají

Podívejte se na video

ZDE najdete originální trička pro pejskaře ツ


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!