Policista téměř „zemřel smíchy“, když v domě objevil vetřelce

Kuriozity

Přidal frifra, dne 3. 11. 2016 ,  0x


Jakmile policejní stanice obdržela hovor od majitele domu, který sdělil, že má v podlaží rodinného domu lupiče, vyslaný strážník byl připraven na nejhorší.

Když policista dorazil na „místo činu“, byl připraven čelit ozbrojenému vetřelci. Ale namísto toho, se nemohl přestat smát. Zloděj? Šlo o jednoho ze psů majitele domu! ツ

Tedy nešlo o žádného vetřelce nebo zloděje, byl to pes, který je navíc natolik velký, že se rozhlížel oknem, užíval si čerstvý vzduch a kochal se noční krajinou.


Majitel psa zavolal na tísňovou linku, protože z horního patra slyšel podezřelé zvuky.

„Majitel byl natolik v šoku, že si neuvědomil, že postrádá svého největšího psa. Situace naštěstí skončila vtipně“, řekl vysmátý policista. „Tuhle práci dělám více než 25 let, o ničem podobném jsem v životě neslyšel“, doplnil.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!