POLICIE: „Zachránil psa z požáru, ale požár si vymyslel.”

Kuriozity

Přidal gogogoh, dne 30. 10. 2016 ,  0x


Trochu komický případ museli před pár dny řešit policisté, kteří přijeli na místo činu, kde byl nahlášen požár. Ale po plamenech nezůstaly žádné stopy. Michael, „fiktivní” zachránce má bezesporu srdce na správném místě, ale…

Když šel Michael minulý čtvrtek kolem domu souseda, ucítil sirup proti kašli a typický kyselý zápach (typické indikátory pro výrobu drog). Poté uviděl požár, tedy alespoň si to myslel. „Bleskově nasedl do svého automobilu, prorazil sousedův plot, vyrazil dveře, vzal psa do náruče a utíkal“, sdělili policisté médiím.Policisté Michaelovi dali pokutu za vloupání a vandalismus ve výši 300 tisíc Kč. Ale přece jenom dělal to, co je správné, že?

Jak se později ukázalo, Michael byl pod vlivem LSD, resp. drogy, která může vyvolat halucinace.

„Myslel si, že v domě vypukl požár, údajně nejdříve klepal na dveře. Poté je ale vyrazil, vzal psa a utekl zpět na svůj pozemek.” Policisté dům prohledali a nenašli v něm nic nelegálního.

Michael s policisty i se sousedem po incidentu spolupracoval, vzniklé škody opravil, popř. uhradil jejich náklady.Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!