Pes ztratil svoji nejlepší kočičí kamarádku kvůli rakovině, ale poté dostal úžasné kotě ツ

Kuriozity

Přidal jirka82, dne 6. 12. 2016 ,  0x


Tenhle zlatý retrívr přišel o Zrzko, jeho nejlepší kamarádku, která musela být v 15ti letech uspána, protože následky rakoviny štítné žlázy již nadále nemohla snášet… Ovšem 10ti letý zlatý retrívr jménem Fors se s odchodem Zrzky nemohl smířit, pořád ji všude hledal. Díky tomu se jeho majitel J. Phili rozhodl, že mu prostě musí nového parťáka sehnat.

„Forsovi vážně chybí kočičí parťák“, napsal do statusu J. Phili. „Problém vyřešen!!!“, napsal hned majitel Forse hned další den a přiložil několik fotografií. „I rok poté jsou ti dva neustále spolu, jednoduše se od sebe ani nehnou...“

Tenhle zlatý retrívr přišel o kočku, jeho nejlepší kamarádku, se kterou žil více než 9 let

„Když jsem mu přinesl nové kotě, byl totálně ohromený a hlavně zmatený.“

A zlatý retrívr Fors má konečně znovu psí úsměv.

Rok uběhl a již dospělá kočka Max tráví s Forsem naprostou většinu času

„Nyní jsou z nich skvělí parťáci“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!