Pes zachránil tříletého chlapce před útokem pouličních psů

Kuriozity

Přidal Gmv, dne 3. 06. 2017 ,  0x


Pozoruhodný příběh se před pár dny stal v Indii v Kukatpally poblíž Haidarábád ( oblast Telangána). Video aktuálně koluje médii a lidé v komentářích obdivují chlapcovu statečnost a samozřejmě i „psa zachránce“, bez kterého by se pravděpodobně neubránil.

V indických zprávách se objevili informace, že šlo o sourozence, kteří se vraceli domů. Chlapcovi, který se pouličním psům úspěšně bránil jsou pouze 3 roky. Jeho sestra utekla a následně na kolemjdoucí křičela o pomoc. Jak je patrné ze záběru, tak chlapec dobře věděl, že by jeho útěk psy „vyprovokoval“ k útoku. Naštěstí chlapec nebyl na svou obranu sám, zastal se ho pes místního obyvatele. Ostatní (agresivní) psi údajně žádného majitele nemají… Nakonec čtyřletá sestra našla náhodného muže, který obě děti doprovodil domů.


utok_poulicnich_psu_na_3_roky_stareho_chlapce_kluka_pes_zachranil_chlapce_pred_poulicnimi_psy_v_indii0


Tento příběh vede v oblasti Kukatpally k velké diskuzi na téma problému pouličních psů. V této oblasti jsou podobné incidenty, ovšem ne s malými dětmi, vcelku běžné. Indické instituce ale žádná opatření aktuálně neplánují. Největší problémy s pouličními psy mají cyklisté.

Můžeme jen doufat, že díky diskuzi přijdou některá preventivní opatření…


utok_poulicnich_psu_na_3_roky_stareho_chlapce_kluka_pes_zachranil_chlapce_pred_poulicnimi_psy_v_indii3

utok_poulicnich_psu_na_3_roky_stareho_chlapce_kluka_pes_zachranil_chlapce_pred_poulicnimi_psy_v_indii1

utok_poulicnich_psu_na_3_roky_stareho_chlapce_kluka_pes_zachranil_chlapce_pred_poulicnimi_psy_v_indii3 Podívejte se na videoKomentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!