Pes si zamiloval oblečky natolik, že mu jeho děda vyrobil malý šatník

Kuriozity

Přidal amgoft, dne 19. 03. 2019 ,  0x


Seznamte se s Plutem! Roztomilým psíkem, který není jen roztomilý, oproti většině ostaních psů si psí oblečky opravdu oblíbil. Asi mu nejde o to vypadat skvěle a módně, jednoduše se v oblečení cítí lépe.


Jeho bývalí majitelé na něj prý neměli dostatek času, a tak Pluto skončil v útulku. Hned druhý den se ale v útulku objevil jeho nynější majitel, neváhal a Pluta si vzal domů. Ale jak to tak bývá, z počátku se vyskytly problémy - žádná agresivita nebo problémy s výchovou - šlo o klepání a stres.

„Skoro neustále se klepal. Je malinký, takže mu mohla být zima. Když jsme šli k veterináři, tak nám řekl, že jde nejspíše o úzkost.“

„Abych si tu teorii potvrdil, koupil jsem mu vestičku pro psy. Jakmile jsem mu jí nasadil, hned se rozzářil a nasadil psí úsměv!“

Aby se Pluto cítil v bezpečí a bez stresu, péče o něj se prodražila, navíc se vyskytl nový problém - kam s těma oblečky?

„Děda mi vyrobil během dvou dnů úžasný šatník, udělal mi tím hroznou radost.“

„Oba jsme z toho byli nadšení!“


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!