Pes olizoval dveře, když chtěl ven. Ale majitelé se přestěhovali a přišlo šílenství

Zábavná videa a obrázky

Přidal Xormo, dne 20. 08. 2017 ,  0x


Tenhle zlatý retrívr má podivnou „úchylku“ - když chce projít dveřmi, začne je olizovat. Ale přiznejme si, každý pes má své „manýry“, jak si od nás vyžádat pozornost.

Někteří psi na Vás dají tlapku, jiní začnou štěkat nebo běhat do kolečka, upřeně na Vás zírat… A tenhle zlatý retrívr olizuje dveře.

Dveře do koupelny, ložnice, šatny, kuchyně - prostě všude! Tenhle chlupáč líže všechny dveře v domě, a má pro to dobrý důvod…

Následuje vysvětlení jeho majitelky

Našeho psa jsme vycvičili, že když chce jít ven, jednoduše jde ke dveřím a čeká u nich. V jeho mozku zlatého retrívra se to nějakým způsobem změnilo na: „běž ke dveřím a lízej je.“

Když je u dveří a neolizuje je, nechce jít ven, prostě tam náhodou stojí, leží nebo sedí. Tohle byla naše denní rutina, když se chce jít vyvenčit, jde ke dveřím a začne je olizovat. Ale poté jsme se přestěhovali a to ho opravdu vážně naštvalo…

Věděl, že musí jít ke vchodovým dveřím a začít je olizovat, když chce jít ven. Ale všechno pro něj bylo nové a jednoduše byl zmatený. Navzdory tomu, že už jsme v novém domě více než rok a dům má pouze jedny dveře, které vedou ven, a navíc jimi procházíme minimálně 5x denně na procházku - on stále neví, které dveře to jsou. Vážně, opravdu netuší.

Takže, když chce jít ven, vybere si náhodné dveře a začne je lízat. Opravdu jakékoliv, občas začne olizovat i dveře od mojí skříně.

Opravdu nevím, zda je to blbec nebo chytrolín. Protože určitě rozumí tomu, k čemu slouží dveře. Nevím, zda si myslí, že moje dveře do skříně nebo dveře do kuchyně vedou ven, nebo doufá, že najde dveře do Narnie. Nebo doufá, že když třeba začne olizovat skleněné dveře do koupelny, najde se osoba, která ho dovede ke vchodovým dveřím?

Nikdy nám nedal vědět jiným způsobem, že chce jít ven…. Takže když ho chvíli nevidím, začnu ho hledat po domě. Doufá snad, že za dveřmi šatníku najde nový svět?

Je to ten největší hlupáček, kterého jsem kdy viděli. Více ho milovat nemůžu. Je dokonalý.

zlatý retrívr olizuje dveře venčení procházka se psem jak pes upoutává pozornost 1

A lidé reagují…

zlatý retrívr olizuje dveře venčení procházka se psem jak pes upoutává pozornost 2

zlatý retrívr olizuje dveře venčení procházka se psem jak pes upoutává pozornost 3

zlatý retrívr olizuje dveře venčení procházka se psem jak pes upoutává pozornost 4


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!