Pes narušil vystoupení orchestru tím nejkrásnějším způsobem, sklidil sérii aplausů

Zábavná videa a obrázky

Přidal slimák, dne 16. 05. 2019 ,  0x


Když naposledy vídeňský komorní orchestr představoval turecké veřejnosti své umění, sklidil potlesky předčasně, a to několikrát. Ale aplausy nepatřily samotnému vystoupení, byly totiž mířeny na náhodilého psa.


Chlupáč neznámého majitele vyšel na pódium, pečlivě si vybral nejlepší místo a poté si „užíval“ vystoupení společně s dalšími diváky. „Viděli jsme psa, jak šel k jednomu z houslistů, který se snažil nerozptylovat a pokračovat v hraní. Ten pes vlastně udělal to, co chce při podobných koncertech udělat většina z nás - lehnul si a demonstrativně zíval“, říká jeden z diváků.

Představení, komorního orchestru klasické hudby z Vídně, v Turecku „narušil“ neznámý pes

pes narušil vystoupení orchestru koncertu vystoupení

Podívejte se na video

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!