Pes na prkně aneb psí skateboarding

Zábavná videa a obrázky

Přidal dominik, dne 6. 11. 2015 ,  0x


Je možné, aby psi jezdili na prkně jako lidé? Ano, to je! Přestože je výcvik vcelku složitý a mnozí (bázliví) psi ho de facto nemohou zvládnout. Při řádném tréninku a především s trpělivostí a motivací lze naučit psi téměř čemukoliv!

A jak takový výcvik psa probíhá? Z počátku je nutné psa (v domácím a klidném prostředí) na skateboard navyknout.  Posadit ho na něj, následně postavit, pokud je pes klidný, je nutná pozitivní motivace (pochvala, pamlsek atp.). Při počátečním výcviku je nutné dbát na to, aby byl skateboard nehybný, aby se pes nepolekal. Postupně (stále v klidném domácím prostředí, kde pes bude vnímat jen Vás a "prkno") začínáme se skatem mírně pohybovat.

Pokud již pes zvládá na prkně v klidu stát, můžeme výcvik přesunout na zahradu a ve výsledku konečně i mezi lidi. Na to, aby se pes sám odrážel, a tak se s prknem rozpohyboval, musí mít určitý "dar."

Znáte snad ověřené metody tohoto výcviku? Podělte se o ně s námi!

Níže dokládám jasný důkaz toho, že pes na skateboardu není jen smyšlenou fantazií!

 


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!