Pes, který ztratil nejlepšího přítele, byl stále mrzutý - než adoptoval 4 koťata

Zábavná videa a obrázky

Přidal JanaL, dne 1. 06. 2019 ,  0x


Když fence malamuta jménem Flora přišel do života adoptovaný dvacetiletý kocour, bylo to opravdu složité… Ale po pár týdnech se z nich stali nejlepší přátelé, kteří veškerý čas trávili společně…

Ale kocour o dva roky později zemřel. Všichni jsme ho brali jako člena rodiny. I vzhledem k jeho věku to pro všechny z naší rodiny byla velká rána. Ale nejvíce pro Floru. „Flora se začala chovat divně. Byla smutná a téměř nechtěla žrát“, říká její majitelka.

Aby Flora získala znovu chuť do života, rozhodli se její majitelé, že si pořídí dvě mladší kočky. Ale vzájemně si nerozuměli a spíše se sobě navzájem vyhýbali. A duševní stav Flory se nijak nelepšil.

Jednoho dne se majitelé Flory rozhodli, že naučí své děti (již školního věku), co je smyslem adopce a adoptují 4 koťata. Přitom nevěřili, že by tím Floře mohli pomoci.

Ihned v prvním okamžiku, kdy koťata vkročila do nového domova, byla Flora nadšená. Hned od dalšího dne Flora vypadala jako dříve a s chutí přijímala krmivo!


„Všechna koťata se na ní hned vrhla. To jsme opravdu nečekali.“

„Jeden z kocourů se na ní upnul a neustále je Floře v patách.“

„Konečně se jí vrátil psí úsměv!

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!