Pes, který usíná na těch vůbec nejhorších místech...

Kuriozity

Přidal tzory, dne 22. 04. 2019 ,  0x


„Vždycky byl trochu jiný, minimálně jednou v týdnu kvůli němu málem dostanu mrtvici,“ říká jeho majitelka. Seznamte se s Rubym!Je to 5 let starý teriér, který svůj spánek řadí mezi hlavní priority.

„Jeho nejoblíbenější činností je štěkání na cizí lidi a spánek - ale spíše jen ten spánek.“

„Obvykle pracuji z domu, takže spolu trávíme hodně času. Rád usíná na mých nohách nebo jiné části těla… Když vstanu, rozhodne se, že půjde raději za mnou - co kdybych někam odešla, že? Když jdu do prvního patra, zůstane na schodech, aby mohl monitorovat většinu domu.“

Ruby ale také rád usíná na své pozici, kde má nejlepší přehled. Když uvidíte tento pohled, nepřipadá vám to jako ta nejhorší noční můra?


„Můj pes miluje spánek pod schodami, ale vždycky to vypadá jako následek strašlivé nehody.“Když Ruby zrovna nepředstírá oběť zločinu, je to hodný pašák.


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!