Pes, kterého majitel opustil na čerpací stanici, dostal práci na plný úvazek

Kuriozity

Přidal gogsss, dne 24. 02. 2017 ,  0x


Seznamte se s křížencem labradorského retrívra, kterého majitel jednoduše zanechal na benzínce. Ale možná to je vlastně dobře. Negão, voříšek s dokonalou povahou dostal práci na plný úvazek, kterou miluje. Denně se setká se stovkami lidí a z každého nového „kamaráda“ má neuvěřitelnou radost.

Sabrina Plannerová, která společně se svým přítelem provozuje tuto čerpací stanici Shell, si nejdříve chtěli vzít opuštěného psa domů a pokusit se dohledat majitele. Ale v práci tráví naprostou většinu času, a tak se rozhodli pro kompromis, který všem je ku prospěchu.

„Ihned jsme se ho ujali a dali mu všechno, co tihle chlupáči potřebují“, vysvětluje provozovatelka čerpací stanice Shell pí. Plannerová. „Hned první den jsme mu koupili zásobu granulí, boudu a vodítko, abychom se s ním ještě po práci mohli proběhnout.“

A následující den udělali druhý krok, který nikdo z personálu nebo pravidelných zákazníků nečekal. Z Negãa udělali řádného zaměstnance čerpací stanice. Jako každý zaměstnanec má identifikační kartičku, nárok na mzdu (v naturáliích)... A jak se později ukázalo, svoji práci zvládá na jedničku, žádný jiný zaměstnanec nevítal každého příchozího s takovým nadšením. „Negão vždy čeká přímo u čerpací stanice, až k němu lidé přijdou, poté je s nadšením přivítá. Zákazníci si ho zamilovali, někteří mu dokonce nosí i hračky.“

Provozovatelka doufá, že půjde pro lidi jako příklad a pomůže tak k dalším adopcím opuštěných zvířat.

Seznamte se Negãem, tím nejdokonalejším zaměstnancem čerpací stanice na světě

Na čerpací stanici ho opustil předchozí majitel

Provozovatelé Shell, Sabrina Plannerová a její přítel se ho ujali

Negãa adoptovali, dali mu domov a jmenovali ho oficiálním zaměstnancem

„Negão čeká u vchodu na nově příchozí zákazníky a poté je s nadšením přivítá.“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!