Oběť požáru zůstala na ulici, aby se mohla starat o psa

Kuriozity

Přidal jitka-84, dne 28. 10. 2016 ,  0x


Možná Vám přijde, že danou osobu neznáte, že se Vás to netýká. Možná si nepřipouštíte, že se něco podobného může stát.

Joeffrymu (57 let) shořel před necelým měsícem dům, neměl pojištění, ani žádné veliké úspory. Jediné co mu zbylo, je jeho pes, Mans. Odmítl solidární pomoc od organizací, pomoc od sousedů... Proč?


Všichni, kteří mu nabídli pomoc, měli jednu podmínku: pes nebude v domě, ale bude v kleci. „O své dítě se musíte starat. On je moje dítě. To nejlepší na světě.”

„Nebojím se spát venku, nevadí mi to. Ale mám trochu strach ze zimy, která se blíží. Nerad sedím doma, když můžu být venku.”

 

„Mans spí u mě v baťohu, něco Vám řeknu, je to dobrej ohřívač.”


„Spí se svým psem pod slunečníkem. Nabízel jsem mu pomoc, ale vše odmítl”, říká jeho soused, který zřídil dobročinnou sbírku. Mnoho lidí se zapojilo a nyní se dokončují stavební práce. Nejedná se o velký dům, ale Joeffrymu to prý stačí.„Toho psa našel jako štěně a od té doby spolu tráví většinu času. Nejdříve se Mans (štěně pozn.) bálo všech lidí, ale nyní je to nejvěrnější stvoření, které jsem viděl”, svěřil se soused.Pokud chcete Joeffrymu pomoci, který vydělává asi 500 dolarů (cca 10 000 Kč) měsíčně a vlastně i Mansovi, stále můžete. Sbírka je stále aktuální na známém portálu. Pomoci můžete i sdílením, resp. oslovením více lidí, kteří mohou pomoci.Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!