Muž postavil dokonalý pokojíček pro svého nejlepšího přítele

Potřeby pro psy

Přidal JanaL, dne 28. 08. 2017 ,  0x


Před pár dny se na sociálních sítích pochlubil svým výtvorem. A lidé si ho zamilovali. Postavil totiž originální „boudu“ pro svého psa. Dalo to práci, ale výsledek rozhodně stojí za to. Podívejte se sami…

Psí pokojíček pod schody má vlastní dřevěnou podlahu, vymalované stěny i obrazy na stěnách, a dokonce jedno slabé světlo. Misky s krmivem a vodou jsou obvykle umístěny před psím pokojíčkem, protože - kdo by chtěl udělat nepořádek v tak pěkné boudě?

Zajímavé je sledovat i průběh „stavby“, dnešní trend-fanatici DIY mohou zůstat v úžasu. Lidé na sociálních sítích nejen dostali inspiraci, ale mnozí z nich i žárlí. Slovní spojení: „Život pod psa“ naprosto ztrácí význam. Přiznejme si, nežije si ten chlupáč lépe než my?

Muž sdílel na sociálních sítích svůj výtvor

Na Twitteru sdílel fotografie i jeho bratr se slovy:

Také se pochlubil průběhem práce

Konečný výsledek je dokonalý: dřevěná podlaha, vymalované stěny, světlo…

Někteří lidé se i svěřují, že si tenhle chlupáč žije lépe než oni


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!