Moje žena mi nechala jen psa, to mi dodalo inspiraci pro tuhle zábavnou sérií fotografií

Zábavná videa a obrázky

Přidal armi32, dne 25. 01. 2017 ,  0x


O mých třicátých narozeninách mě má žena opustila. Vzala si své nádobí, nábytek, fotky, svou výzdobu. Nechala mě samotného uprostřed prázdného, vybíleného bytu. Jediné, co mi nevzala, byl můj bulteriér, kterého pojmenovala po svém oblíbeném návrháři bot: Jimmym Choo.

S Jimmym, který mi jako jediný dělal společnost, jsem našel inspiraci ve svých prázdných zdech. Díky tomu se se mnou můj nejlepší kamarád pustil do pořizování fotek Jimmyho Choo, jak kluše a vesele dovádí okolo domu. Když Jimmy padl vyčerpáním vedle bílé zdi, popadl jsem fix a kreslil jsem okolo něj úplně nový svět. Najednou jsem pocítil tu dlouho spící inspiraci pro kreslení, pro umění, pro život – jak se vrací.

Vytvořil jsem sérii vtipných ilustrací: zobrazení mého bulteriéra, jak sní o botách, relaxuje na gauči s martini... Ilustrace připravené před matně bílým pozadím jsou vtipné a poutavě naaranžované se zářivými bublinami pastelových barev jako teplá růžová, měděná a ocelově modrá. Psí Úsměv pro Vás vybral nejzajímavější fotografie z připravované knihy.

Rafaela M. můžete sledovat na jeho Instagramu.

Rafael Mantesso


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!