Majitel málem zemřel smíchy, když zjistil, jakým způsobem jeho pes získal svůj nový PSÍ ÚSMĚV

Kuriozity

Přidal gogsss, dne 28. 02. 2017 ,  0x


Majitel tohohle uličníka se nemohl dostat ze záchvatu smíchu poté, co zjistil, kde jeho pes vzal nový úsměv. „Nechápal jsem, co se to děje. Tak jsem si ji k sobě přivolal. Když jsem to uviděl z blízka, málem jsem zemřel smíchy!“, popisuje Lucas Alves, majitel fenky jménem Pandora. Pandora měla zubní náhradu!

Pandora je od začátku, co si ji manželé přivedli z útulku známá tím, že s oblibou hrabe po celé zahradě. Ale její dnešní úlovek je opravdu netradiční. „Před námi vlastnil tento dům starší pár, pravděpodobně to bude jejich… Jiné vysvětlení není, protože jedno vím jistě, naše to rozhodně není.“

Jakmile Lucas vyfotil pár jedinečných snímků na mobilním telefonu, novou hračku Pandoře vzal. Prý nechtěl, aby si na ni zvykl. Jak hrozné a úžasné zároveň. Díky Pandoro, zlepšila jsi nám den!

Majitel feny jménem Pandory se nemohl dostat ze záchvatu smíchu poté, co jeho uličnice na zahradě vykopala netradiční hračku

A držela ji v tlamě. „Nechápal jsem, co to má v puse, tak jsem si ji k sobě přivolal.“

„Když jsem to uviděl, málem jsem umřel smíchy.“ Měla zubní náhradu!

„Před námi bydlel v tomto domě starší pár. Myslím si, že to bude jejich.“

Jak děsivé a úžasné zároveň. Díky Pandoro, zlepšila jsi nám den!

Podívejte se na povedenou reklamu (toto krmivo nedoporučujeme, pozn.):


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!