Lidé viděli psa na balkóně a věděli, že ho budou muset chytat

Smutný pes

Přidal Jolai, dne 14. 08. 2017 ,  0x


Nechat psa na balkóně nemusí být nejlepší nápad. Především, když jsou otvory mezi příčkami na zábradlí široké. Díky kolemjdoucím, kterým nebyl osud psa „ukradený“, všechno dobře končí!

Terisa P. byla mezi prvními lidmi, kteří si psa na balkóně všimli. Byla první, kdo zavolal Polici, která ovšem dorazila až poté, co pes „skočil.“ Příběh se odehrál v městečku na Floridě, kde je obvyklý příjezd Policie i v řádech několika desítek minut.


pes skáče z bálkónu pes sám na balkóně video 1

„Nahoře ho drželi jen jeho zadní nohy. Snažil se dostat zpátky, ale bylo to marné. Každému z přihlížejících se tajil den. Popravdě jsem ani nedoufala, že to skončí dobře. Ale z výsledku jsem nadšená!“, vypráví Terisa P.

Podívejte se na video

pes skáče z bálkónu pes sám na balkóně video 2


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!