Lidé si zamilovali štěně, které po sobě uklízelo „loužičku“

Kuriozity

Přidal amanduel, dne 2. 12. 2016 ,  0x


Když se adoptované štěňátko Pablo při návštěvě  v koupelně počůralo, tak se rozhodlo, že po sobě uklidí pomocí toaletního papíru, vlastně stejně tak, jako by to udělali mnozí lidé. Jeho příběh se šíří internetem a lidé si ho zamilovali…

Majitelem Pabla je 21-letý rapper (zpěvák) žijící v Texasu. Štěně si vzal z útulku před necelými třemi měsíci. Přestože Pablo nemá s venčením venku žádný problém, tentokrát se zachoval jako jeho páníček. „Mnohokrát mě viděl, jak uklízím svůj byt toaletním papírem. Dělám to celkem často, vlastně denně, takže to určitě má ode mě.“ I přesto rozhodně nečekal, že něco takového uvidí. Štěně uklízelo koupelnu přímo před ním. Svoji zkušenost ihned sdílel na sociální síti Twitter, pár hodin poté byl jeho příběh na CNN aj.

Štěně Pablo se počůralo v koupelně, poté se rozhodlo, že po sobě uklidí pomocí toaletního papíru

Jeho majitel, rapper (21 let) ho má z útulku necelé 3 měsíce

Pablo viděl páníčka uklízet toaletním papírem téměř denně

Přesto byl velmi překvapený, když štěně takhle přistihl uklízet, a tak fotografie musel sdílet

Nyní si Pabla zamilovaly desítky tisíc lidí. „Pablo! Ty chytrolíne!“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!