Letuška se ujala pejska, který na ní odmítal přestat čekat v zahraničí před hotelem

Kuriozity

Přidal frifra, dne 6. 11. 2016 ,  0x


Německá letuška p. Olivia poprvé potkala Ruba, opuštěného pejska, před 6ti měsíci. Na Oliviu zapůsobil „efekt opuštěného pejska“ a dala mu něco k jídlu. Potkali se v Buenos Aires (v Argentině), kam Olivia létá často. Na Oliviu zapůsobil efekt opuštěného pejska a dala mu něco k jídlu. Pejsek se ale nemohl vzdát představy, že už Oliviu nikdy neuvidí. Díky tomu čekal před hotelem vždy, když Olivia dorazila.

„Snažila jsem se si prohodit lety, abych mohla Ruba vidět častěji“, popisuje příběh Olivia. „Nejdříve jsem se ale snažila změnit cestu, aby mě Rubo až k hotelu nepronásledoval, čekala jsem i více než hodinu, ale on na mě neustále koukal a nehodlal odejít.“ Olivia tedy pochopila, že se jí pejsek jen tak nevzdá. Díky tomu mu našla v Argentině nový domov. Robo od nové adoptivní rodiny ovšem utekl před hotel, aby mohl čekat na Oliviu.

V ten okamžik se už i Olivia nechtěla vzdát svého nového kamaráda. Tak se rozhodla, že Ruba adoptuje a přiveze si ho domů, do Německa. Nyní již Rubo není osamělý a zoufalý, žije v Německu s dalšími dvěma psy u spřízněné duše, Olivie.

Olivia poprvé potkala Ruba, opuštěného pejska, před 6ti měsíci.

Olivia podlehla očím opuštěného psa.

„Měnila jsem cestu, aby za mnou Ruby nešel, nechtěla jsem, aby šel až k hotelu.“

Olivia pro pejska našla nový domov v Buenos Aires, ale on utekl a znovu čekal před hotelem.

Postupem času se do něj Olivia zamilovala a přivezla si ho domů do Německa.

Dnes si už Ruby užívá plno legrace, péče a lásky. U Olivie má 2 nové psí kamarády.
... A čekání je konečně u konce! ツ


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!