Letos spatří světlo světa nová knížka nejen pro milovníky psů

Nezařazené

Přidal pes-egon, dne 27. 03. 2019 ,  0x
Trochu neučesané texty z deníčku určené původně jen na facebookovou stránku Egon - z mýho deníčku se v současné době intenzivně přetavují pod křídly malého, ale renomovaného nakladatelství Titanic ve skutečnou Knížku. Vysazenou písmem Baskerville... Ve vynikající grafické úpravě studia CartonClan, s fotografiemi Petry Baďurové a Miroslava Zajíce.


Čtenáři se již nyní mohou těšit na každodenní, majitelům psů důvěrně známé situace viděné s nadsázkou, černým humorem a ironií, ale tentokrát z pohledu psa. Jaké to je být opečovávaným psím mazlíčkem? Co na to náš chlupatý člen smečky? A co je to za spolek tihle pejskaři? Byl by pes nejlepším přítelem člověka, kdyby uměl mluvit? Je pejskařina masochismus? To vám bude vyprávět svérázným jazykem v knize pes Egon. Nefalšovaný Pražák.Kniha je vzpomínkou autorky na dvanáct let prožitých v radostech i strastech se psem Egonem, ale zároveň na památku všech těch čtyřnohých chlupatých bytostí, které tu s námi nějaký čas byly a prozářily náš život. Na oslavu těch, kteří si tu dosud s námi radostně pobíhají. A na počest všech, kdo se ke zvířatům chovají hezky.Egonova panička zvaná panda je nejen neskutečně trhlá a otravně důsledná ve své přehnané péči, ale také toho o psech dost ví. Zábavnou sebekritickou formou se dělí se čtenáři o své celoživotní kynologické know-how. Možná nakonec po čtyřnohém příteli zatouží i čtenář, který všechny ty radosti, útrapy a souznění s blízkou psí duší na vlastní kůži dosud nepoznal.V současné době se někdejší facebookové texty pilují do knižní podoby, čeká je redigování, grafická úprava a tisk. Navíc si po pouhých dvou týdnech kniha skvěle vede na portále HitHit

Tam si můžete přečíst též ukázku z knihy či shlédnout vtipnou videoukázku v podání herce Ondřeje Pavelky.

Tam si ji již nyní můžete předplatit. Zároveň si vyberete odměnu za podporu vzniku této knížky -  a za to Vám patří velký dík. 

Kniha spatří světlo světa koncem léta.


Příspěvek byl sdílen zdarma na podporu zajímavého nápadu. - ODKAZ na předprodej knihy

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!