Labrador nemohl přestat pusinkovat svého majitele, když bylo nutné pořídit oficiální fotografii, nakonec se konečně zadařilo…

Zábavná videa a obrázky

Přidal gogsss, dne 11. 02. 2017 ,  0x


Strážník Levi Knach a jeho věrný labrador Kenobi dostali před pár dny snadný úkol - pózovat na oficiální průkaz totožnosti. Ovšem Kenobi si zrovna nechtěl hrát na profesionála a tuto příležitost využil k mazlení. Nyní se jeho fotografie, jak pusinkuje svého páníčka šíří internetem rychlostí blesku.

„Nemůžeme strážníka vinit, že ani on neudržel vážnou tvář. Kdyby se k Vám tímto způsobem tulil pes, zvládli byste snad udržet poker-face?“, říká fotograf snímků.

Levi Knach a labradorský retrívr Kenobi jsou členové DNR - „Ochrany Přírodních Zdrojů“ (Department of Natural Resources (DNR) law enforcement agency). Když Kenobi zrovna nepusinkuje svého páníčka, tak oba honí ty špatné a dělají svět lepším…

„Levi svého psa denně cvičí pro vyhledávání ztracených osob a také podezřelých osob pohybujících se ve vymezeném terénu“, tvrdí mluvčí DNR.

Strážník (správce parku) Levi Knach a Kenobi, dokonalý labrador pózovali na oficiální fotografii…

...ale namísto toho, aby se Kenobi zachoval profesionálně, tak příležitost využil k mazlení.

Ale strážníka nemůžeme nutit za to, že ani on neudržel neutrální výraz...

Koncem směny se zadařilo. Jeden snímek byl seriózní.

Ale nyní my všichni známe pravdu, jak to celé bylo…


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!