Krmivo pro psy dietní granule

Krmivo

Přidal psuradcetgs45, dne 21. 10. 2015 ,  0x


Panem veterinářem mi bylo doporučeno, abych psa po operaci krmil dietně. No, nic mi nedoporučil. Piškoty dietní nejsou. Takže jsem si nějak musel poradit sám. Někteří výrobci granulí s tímto počítají a vyrábí i varianty suchého krmiva, které je dietní. Pokud Vám moje rady ohledně dietního krmiva nebudou stačit. Doporučuji hledat na internetu nejen pod označením dietní. Ale také diet nebo light. Celkem se divím, že tohoto kmriva není více. Sice psů po operaci moc není, kteří musejí dodržovat dietu. Ale psů s obezitou, kdy by jejich páníčkové měli vyhledávat dietní stravu je mnohem více.

Takže jsem byl odkázán sám na sebe. Nejprve jsem narazil na: Hill’s Science Diet Adult, ale k mému překvapení, nebyla v Česku k dostání. Vím, že značka Hill´s se řadí mezi nejlepší. Z počátku jsem s ní krmil, ale kvůli ceně jsem přešel ke konkurenci. Pokud někdo z Vás najde tento typ granulí v ČR k dostání, budu rád, když mi dáte vědět. Třeba zde do diskuze.

Poté, co jsem zredukoval výběr značek, ke kterým prostě nemám důvěru. Zbyly mi jen dvě možnosti dietních granulí pro psy, která je České republice k dostání. Jde o Acanu Light and Fit, odkaz TADY. Nicméně cena je celkem velká. Nakonec jsem zvolil vcelku uznávanou značku psích krmiv, tedy především v zahraničí, v USA. Jde o Artemis: Artemis Fresh Weight Management, můžete vybrat ZDE.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!