Kotě uteklo z klece, aby se dostalo za opuštěným psím kamarádem

Smutný pes

Přidal jumanjiii, dne 14. 11. 2016 ,  0x


Mňoukající kotě sebralo odvahu a vyskočilo na průhledné plexisklo, jenom kvůli tomu, aby mohlo být se svým psím kámošem. Právě průhledné plexisklo oddělovalo i psa s kotětem, které touhou po sblížení nevydrželo a zariskovalo.

Tento příběh se odehrál na Taiwanu v tamním zverimexu. Jakmile koťátko vyskočilo na hranu plexiskla, těžší část následovala - balancování. Ale cesta ke štěňátku nebyla naštěstí dlouhá. Poté štěně své emoce neudrželo na uzdě také a kotě s radostí přivítalo.

Jeden hrdinský skok, chvilka balancování a šťastná konec!

Ať už to vypadá roztomile sebevíc, jde spíše o připomínku toho, jak některá zvířata (nejen) v nákupních centrech strádají. Štěňata bývají v izolaci a v nevyhovujícím prostředí ve věku, kdy potřebují co nejvíce kontaktu, ať už s lidmi či se sourozenci a matkou. Adoptujte, popř. zajímejte se o rodiče štěněte, podmínky, ve kterých žije, ale nikdy štěně nenakupujte!

VIDEO TIP: zábavu, roztomilost, kuriozity o psech a mnoho dalšího hledejte na Youtube kanále Psí Úsměv

Tohle kotě v taiwanském zverimexu již nadále nechtělo být izolované od svého psího kamaráda

A tak skočilo na hranu plexiskla, zabalancovalo

Jakmile se koťátko začalo ke štěněti přibližovat, dokonce ani štěně neudrželo své emoce na uzdě!

Jeden malý skok pro kotě, velký…

Hrdinský skok a šťastná dvojka je konečně spolu ツ

Celé video můžete zhlédnout nížeKomentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!