Když tenhle řidič autobusu uviděl, jak se venku při bouřce psi třesou strachy, udělal něco, co nikdo z cestujících nečekal…

Kuriozity

Přidal gogsss, dne 15. 02. 2017 ,  0x


Přesně před týdnem v hlavním městě Buenos Aires (v Argentíně) porušil řidič autobusu hned několik předpisů, ale zároveň udělal úžasnou věc.

V Buenos Aires mají všichni domácí mazlíčci vstup do městské hromadné dopravy přísně zakázaný. Navíc zastavení a otevření dveří u autobusu mimo určená místa je bráno jako hrubé porušení interních směrnic MHD. Ale co je důležitější? Neporušit pravidla nebo udělat správnou věc?

Právě, když vypuklo hromobití a řidič autobusu opouštěl zastávku, uviděl dva psy, jak se klepají strachy a vyhlíží u silnice pomoc. V autobuse měl právě asi deset cestujících, nikoho se na nic neptal, zastavil a psům nabídl jízdu zdarma.

„I když bouřka a déšť ustaly, vůbec se je nesnažil dostat z autobusu. Mluvil k nim, jako by byli jeho vlastní“, říká svědek události.

Z řidiče autobusu se stal (nejen v Buenos Aires) hrdina a jeho identita zůstává záhadou. Ale je to tak dobře, protože po odhalení by pravděpodobně dostal z práce výpověď…

V Buenos Aires vypukla silná bouře, když v tom uviděl dva psy, jak se třesou a vyhlíží pomoc

„Zastavil a nabídl jim jízdu zdarma.“

„Mluvil k nim, jako by byli jeho vlastní.“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!