Každý den urazí 4 km, jen aby všechny pozdravil

Kuriozity

Přidal amanduel, dne 2. 12. 2016 ,  0x


Za posledních 12 let pes (Bruno) chodí do sousedního města téměř každý den, a to jen aby navštívil své lidské známé a pozdravil i všechny nové tváře.

Putovník Bruno takto začal cestovat již od štěněte. Nejprve cestoval kvůli svému majiteli, který si v blízkém městě (Longville v Minnesotě) otevřel bar. Vlastně v té době to ještě nebyl jeho majitel, ale protože o něj současný páníček neměl zájem, dohodli se spolu na adopci. Poté, co byl bar uzavřen, tak se Bruno odmítl smířit s myšlenkou, že by všechny nabyté známé již neviděl. A tak chodí na návštěvy za známými do sousedního města Longvill každý den…

Za posledních 12 let se z Bruna stala legenda

Lidé si o něm vyprávějí a denně ho vyhlíží

Vždy navštíví centrum města, cukrárnu, knihovnu a několik dalších obchůdků, kde ho majitelé vždy nadšeně vítají

Ve skutečnosti ho lidé z města opravdu zbožňují, uspořádali mu i sbírku na dřevěnou sochu

Podívejte se na krátké video, které dokumentuje Brunovi Cesty


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!